O NAS

Przedsiębiorstwo handlowe Kris-Taem Krzysztof Krzyżewski zostało założone w 1978roku i na początku zajmowało się wyłącznie sprzedażą zabawek. Mając na uwadze potrzeby klientów stale się rozwijaliśmy stając się liderem w handlu hurtowym. Od 1998 roku samodzielnie importujemy produkty z dalekiego wschodu , dzięki czemu zapewniamy szeroki wybór wysokiej jakości zabawek i artykułów dziecięcych w najniższych cenach dla sklepów

W stałej ofercie posiadamy ponad 10 000 wzorów zabawek, artykułów sportowych, artykułów biurowych, upominków i innych artykułów przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku.

Ekspozycja towaruEkspozycja towaruEkspozycja towaru

Wszystkie nasze produkty dostosowane są do standardów panujących w Unii Europejskiej, posiadamy też wszelkie niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności. Przez ponad 35 lat swojej działalności firma doskonale poznała potrzeby odbiorców, dzięki czemu zyskała uznanie wśród szerokiego grona stałych nabywców. Jako firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem stale dbamy o rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wysokim wymaganiom rynku i oczekiwaniom klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.